Ikona kategorie
Jak se zaregistrovat PDF Tisk Email
Kategorie: Informace pro rodiče
Napsal uživatel Administrator    Aktualizováno Středa, 20 Duben 2016 10:37

Předem je nutné zmínit, že pro prohlížení obsahu nemusíte být registrování. Ovšem je registrovaní mohou přispívat např. do diskuzního fóra.

Dobrý den,

vzhledem k narůstajícím útokům počítačových robotů, kteří umisťovaly nevhodné příspěvky do našeho diskuzního fóra jsme se rozhodli pro zavedení defenzivní taktiky formou kontroly registrovaných účtů. Více uvnitř článku ...


Pokud jste již zaregistrování, nebude tato změna na Váš účet žádný vliv. Pokud se chystáte vytvořit si registrovaný účet, dotkne se Vás tato změna jen lehce. Od nynějška budou všechny účty aktivovány ručně, pomocí našich zaměstnanců nebo správce webu. Dokud Vám nebude účet aktivován nebudete se moci přihlásit.

 

Aktivace účtu by měla proběhnout do několika pracovních dní. Prosím berte na vědomí, že mimo pracovní dny, zřejmě Váš účet nikdo neaktivuje a žádámé Vás o trpělivost a posečkání do dalšího pracovního dne. 

 

Tímto chceme zamezit tomu, aby se na našem webu mohl zaregistrovat kdokoliv a používat jej k nevhodným účelům. Pokud vlastníte nějakou "exotickou" emailovou adresu a neposkytnete při registraci dostatečné informace (např. odpovídající příjmení či jméno), abychom Vás mohli identifikovat, jako jednoho z našich rodičů, může se stát, že Váš účet nebude aktivován. V tom případě se na nás obratťe pomocí emailové korespondence (viz Kontakty) a po domluvě Vám samozřejmě účet aktivujeme.

 

Závěrem bychom Vás chtěli ujistit, že Vaše údaje nijak dále nešíříme. A pro ty, kteří neradi poskytují své osobní údaje máme malý tip. Zaregistrujte se pomocí Vašich skutečných údajů a poté, co Vám bude účet aktivován, si tyto můžete změnit, tak aby Vám poskytovali dostatečnou "anonymitu".

 

Děkujeme za pochopení,

Petr Humpál

(správce webu)Postup registrace:

 

  1. Klikněte na modrý štítek [Více možností], který naleznete ve vrchní části nad přihlašovacími políčky.

  1. V zobrazeném menu klikněte na tlačítko [Zaregistrujte se!]

  1. Vyplňte formulář, email musí být pravdivý, protože pomocí něj dojde k aktivaci ůčtu.

 

 

 
Kalendář akcí
poslední mesíc srpen 2019 příští mesíc
Po Út St Čt So Ne
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31
Počítadlo přístupů
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes61
mod_vvisit_counterVčera122
mod_vvisit_counterTento týden2194
mod_vvisit_counterMinulý týden968
mod_vvisit_counterTento měsíc5080
mod_vvisit_counterMinulý měsíc11641
mod_vvisit_counterCelkově5385143
Ankety